Puchar Polski w Wyścigach Równoległych - EEDRS Runda I
lotnisko Biała Podlaska 25-27 maja 2018

Terminarz eventów


coobcio garage

Aby wziąć udział w zawodach należy: zarejestrować się na naszej stronie, dodać auta w panelu zawodnika, zarejestrować się na zawody.

1.    Rejestracja zawodnika
Na początku należy skorzystać z formularza rejestracyjnego. Każdy kierowca chcący uczestniczyć w naszych zawodach musi założyć profil na naszej stronie aby mieć dostęp do zakładki „Panel zawodnika”.
W tym celu należy:
- wejść poprzez menu do „Panelu zawodnika” lub użyć linku „Zaloguj się do panelu zawodnika”
- następnie należy kliknąć w link „Nie mam jeszcze konta – chcę się zarejestrować”
- wypełnić formularz rejestracyjny
- odszukać na koncie pocztowym wiadomości z linkiem aktywującym konto
Po aktywacji konta można się logować na profil.

2.    Rejestracja auta
Każdy zawodnik, który przeszedł proces rejestracji, ma dostęp do „Panelu zawodnika”, dzięki czemu może przystąpić do dodawania swoich pojazdów, którymi będzie startować w naszych zawodach. Aby dodać nowy pojazd należy:
- zalogować się na stronie
- przejść do „Panelu zawodnika”
- przejść do podmenu „Moje pojazdy” (panel zawodnika domyślnie startuje w tym miejscu)
- użyć linku „DODAJ NOWY POJAZD”
- wypełnić formularz i wysłać go używając przycisku „dodaj pojazd”
Po przesłaniu formularza, w „Panelu zawodnika” w podmenu „Moje pojazdy” pojawi się lista zarejestrowanych aut. Aby dodać zdjęcie – miniaturkę, należy edytować dodany wcześniej pojazd, wskazując zdjęcie zapisane na dysku, a następnie zapisując zmiany przyciskiem „zmień pojazd”.

3.    Rejestracja na zawody
Po zarejestrowaniu auta, można przystąpić do zapisywania się na zawody. Aby zapisać się na konkretny event należy przejść do strony z informacjami o danych zawodach i kliknąć w przycisk „ZAPISZ SIĘ NA ZAWODY”. Następuje załadowanie okna w którym należy wybrać auto, które weźmie udział w zawodach, oraz wskazać kategorię, a następnie wysłać zgłoszenie przy użyciu przycisku „wyślij zgłoszenie”.

UWAGA! Jeśli na stronie imprezy, przy nazwie zawodów i dacie, nie ma przycisku „ZAPISZ SIĘ NA ZAWODY” to znaczy, że rejestracja na dany event nie została jeszcze rozpoczęta.

UWAGA! Na stronie imprezy prezentowana jest lista zawodników, którzy zarejestrowali się na zawody. Po wysłaniu zgłoszenia, auto i zawodnik nie będzie od razu prezentowany na tej liście. Dopiero zaakceptowane przez nas zgłoszenia będą wyświetlane na liście. Zatem – jeśli Twojego zgłoszenia nie widać, to znaczy jedynie, że wciąż trwa proces przetwarzania przez nas zgłoszenia – czekaj cierpliwie.

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres biuro@wst.org.pl