Dlaczego warto kupować obrusy na wymiar?

Dlaczego warto kupować obrusy na wymiar?

Dom i Ogród

Czym nakryć stół? Coraz większą popularnością cieszą się obrusy produkowane na wymiar. Sprawdź, dlaczego warto zainwestować w spersonalizowane produkty. Stwórz efektowną aranżację, która zachwyci wszystkich biesiadników.

Obrusy na wymiar

Nakrycie stołu powinno prezentować się schludnie. Ważne jest zachowanie gładkiej powierzchni tkaniny, która wpływa na estetykę blatu. Taki efekt pozwalają uzyskać obrusy na wymiar , które przycinane są dokładnie według wskazanej przez klienta długości i szerokości. Można dopasować je do stołów o różnych kształtach i wymiarach. Warto pamiętać, że istnieją różne rodzaje nakryć. Sprzedawcy proponują obrusy, bieżniki, podkładki i serwety wykonane z rozmaitych tkanin.

Jak wybrać odpowiednie nakrycie stołu?

Największym zainteresowaniem wśród zamawiających bez wątpienia cieszą się nakrycia z materiałów o właściwościach plamoodpornych. Łatwo utrzymać je w czystości, dzięki czemu sprawdzą się przez długi czas i przetrwają niejedną gościnę. Usunięcie z nich śladów jedzenia oraz rozlanych napojów nie będzie sprawiać trudności. Przy wyborze obrusów, bieżników i serwet warto zwrócić uwagę na:

  • dopasowanie tkaniny do zastawy stołowej i akcesoriów dekoracyjnych umieszczonych w danym pomieszczeniu,
  • wykończenie tekstyliów, które powinno uwzględniać staranne obszycie i brak wystających nitek,
  • sposób prania wskazany w zaleceniach producenta,
  • naniesione na tkaninę wzory.

Dużą popularnością cieszą się poliestrowe obrusy z wyglądu przypominające dawne tkaniny lniane. Projektanci polecają odcień śnieżnej bieli, idealny na uroczyste spotkania rodzinne. Ciekawą propozycją są też modele granatowe i ciemnozielone.

Modne obrusy i serwety

Planujesz gościnę? Nakryj stół eleganckim obrusem, który sprawi, że spotkanie z najbliższymi odbędzie się w wyjątkowej atmosferze. Wybieraj tkaniny odporne na uszkodzenia, a ich kolor dopasuj do okazji i zastawy stołowej.