Poznaj różne rodzaje legowisk dla psów!

Poznaj różne rodzaje legowisk dla psów!

Dom i Ogród

Pragniesz sprawić swojemu czworonogowi radość? Chcesz zadbać właściwie o jego komfort? W takim razie powinieneś kupić mu odpowiednie legowisko! Miejsce jego wypoczynku, ale i bezpieczna wyspa, na którą się udaje, gdy coś mu się nie spodoba, występuje w najróżniejszych wariantach. Sprawdź je już teraz!

Legowiska typu poduszki

To chyba najpowszechniej występujące legowiska dla psów na rynku. Poduszki te są dość grube, aby dobrze izolować od podłoża i zapewniać właściwy komfort. Często są ozdobione jeszcze chwostami na rogach.

Do tej grupy można również zaliczyć posłanka z podniesionymi brzegami. To znakomite rozwiązanie dla czworonogów lubiących podeprzeć się na łokciu. Jednocześnie dają im poczucie bezpieczniejszego schronienia, gdyż są otulone z niemal każdej strony.

Budki dla psów

Niektóre zwierzaki potrzebują pełnej izolacji, kiedy śpią. Wtedy albo zakopują się pod kocem, albo kryją za meblami, chcąc mieć spokój od domowników i odpowiednie zaciemnienie. Ułatw to swojemu pupilowi, wybierając legowisko dla psa w formie budki. To najróżniejsze zamknięte posłania o zróżnicowanych gabarytach, idealne zarówno dla małych ras, w tym np. Shih-Tzu, sznaucer czy ratler, jak i większych, w tym owczarków niemieckich, border collie i innych.

Fundując czworonogowi taki domek, zapewniasz mu potrzebną prywatność. To ważne, jeśli jest on nieco lękliwy i średnio mu się podobają wizyty obcych osób. Poza tym tam znajdzie schronienie przed światłem, co ułatwi mu sen.

Kanapy i inne finezyjne posłania dla pupila

Kto powiedział, że czworonogom nie wolno wchodzić na sofę?! O ile – oczywiście – to ich osobista kanapa, to mają pełną swobodę w spaniu na niej. Legowiska dla psów dostępne są również w kształcie takich mebli, co nie tylko zapewnia im komfort, ale i doskonale pasuje do różnych wnętrz.

Znajdź odpowiednie legowisko dla swojego psa

Wiedząc już, jak różne są typy posłań, z pewnością będzie Ci łatwiej dobrać odpowiedni model do potrzeb swojego psiego przyjaciela. Co więcej – znając rozmaite dostępne modele, dopasowanie produktu do konkretnego wnętrza stanie się dużo prostsze. Pamiętaj jednak, by sięgać po wyroby renomowanych marek, co gwarantuje wysoką jakość.